Eelmoodul: Õpetaja pädevused digiajastul

Tere tulemast iseseisvalt läbitavasse eelmoodulisse! Tegemist on koolitusprogrammi “Tuleviku Õpetaja” sissejuhatava mooduliga “Õpetaja pädevused digiajastul“.

Kiirelt muutuv ja arenev infoühiskond esitab uusi väljakutseid kõigi ametite esindajatele. Eelmoodul suunab sind analüüsima oma digioskusi ja kavandama oma edasist professionaalset arenguteed digiajastu võimaluste rakendamiseks õppetöös. Iseseisva õppimise käigus kaardistad oma haridustehnoloogilised pädevused ning lood digitaalse arengumapi, millega saad tõendada oma tänaseid õpetaja haridustehnoloogilisi pädevusi, mis on ühtlasi järgmistes Tuleviku Õpetaja koolitusprogrammi moodulites osalemise eelduseks.

Eelmoodul on mõeldud iseseisvaks õppimiseks. Mooduli maht on 1 EAP (26 akadeemilist tundi), mille raames sooritatakse kaks iseseisvat tööd, sh luuakse koolituse digitaalne arengumapp. Moodul annab eelteadmised, mis on vajalikud teiste koolitusprogrammi kuuluvate moodulite läbimiseks.

Õpijuhend mooduli läbimiseks

Moodul I

Et toetada eelmooduli läbimist, on Koolielu haridusportaalis loodud virtuaalne kogukond, kus saab ühiselt loetu üle mõtteid vahetada. Koolitusprogrammi autorid loodavad selle portaali kaudu saada muuhulgas tagasisidet mooduli õppematerjalidele. Logi sisse Koolielu portaali/ või loo endale seal kasutajakonto http://koolielu.ee/login ning liitu kogukonnaga siit

Koolitajad:

Anne Rosenberg Tartu Tervishoiukõrgkool
Dmitri Mištšenko Ehte Humanitaargümnaasium
Meelis Sulg Tartu Veeriku Kool
Natalja Hramtsova Kohtla-Nõmme Kool
Tiia Salm Jäneda Kool
Tiiu Leibur Pärnu Koidula Gümnaasium
Tuuli Koitjärv Vanalinna Hariduskolleegium
Varje Tipp Pärnumaa Kutsehariduskeskus
Anne Kalmus Paikuse Põhikool
Lemme Sulaoja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
Heidi Paju Tallinna Ülikool
Laine Aluoja Türi Põhikool