Koolitajale

“Tuleviku Õpetaja” koolitusprogrammi koolitajaks võib kandideerida iga õpetaja või õppejõud,  kes soovib saada ühe mooduli koolitajaks. Koolitaja kandidaat võib programmi kuuluvat moodulit hakata ise läbi viima, kui ta:

   • on iseseisvalt läbinud eelmooduli ning loonud selles kirjeldatud digitaalse arengumapi;
   • läbib mooduli, mida tahab õpetama hakata;
   • plaanib lähima kolme aasta jooksul läbida terve“ Tuleviku Õpetaja“ koolitusprogrammi (9 EAP) või tõendada juba olemasolevaid haridustehnoloogilisi pädevusi.
   • esitab mooduli põhikoolitajale motivatsioonikirja, mis tõendab tema pädevusi mooduli koolitajana (näiteks millised koolitusi on ta ise läbi viinud, välja töötanud jne);
   • viib iseseisvalt läbi vastava mooduli põhikoolitaja jälgimisel;

 

Kogu koolitusprogrammi läbimiseks ei pea koolitaja ilmtingimata läbima kõiki sellesse kuuluvaid mooduleid. Kui moodulites kirjeldatud pädevused on omandanud eelnevate koolituste käigus või hoopis iseõppimise teel, on võimalik neid tõendada ning taotleda mooduli või kogu koolitusprogrammi läbimist tõendavat tunnistust hoopis sellel teel. Erandiks on muidugi see moodul, mida soovite ise õpetama hakata. Loe lähemalt pädevuste tõendamise kohta siit.

Koolitajaks saamise/mittesaamise lõppotsuse tegemisel arvestatakse õppijate tagasisidet ja põhikoolitaja hinnangut läbiviidud koolitusele. Rohkem infot küsi koolitus@hitsa.ee.

Motivatsioonikiri kandideerimaks mooduli koolitajaks saada e-postil koolitus@hitsa.ee